Dlaczego wodór?

Aktualności

Kontakt

Znajdź nas na:

Copyright 2021-2024 © SES Hydrogen Energy Sp. z o.o.
Member of Sescom Group
Polityka Prywatności
Ochrona danych osobowych

Powered by Compania

SES Hydrogen

Koncentrujemy się na technologiach wodorowych, które idą w parze z aktualnymi potrzebami i celami klimatycznymi w Polsce i na świecie. Idea eksplorowania potencjału wodoru jako alternatywy dla paliw konwencjonalnych i jego wykorzystania w sektorach transportu, przemysłu i energetyki narodziła się w Grupie Sescom ponad 10 lat temu, a dziś kontynuujemy ją w ramach SES Hydrogen.

Kim jesteśmy?

Ponad

10 lat

doświadczenia w obszarze technologii wodorowych

Rozwijamy innowacyjne technologie, wspierając realizację mało- i wielkoskalowych projektów w obszarze produkcji, magazynowania i dystrybucji zielonego wodoru, zielonej energii oraz zielonego ciepła.

3

patenty na technologie wodorowe

Prowadzimy prace badawczo-rozwojowe nad autorskim modelem elektrolizera i kotła wodorowego – pierwszego na polskim rynku urządzenia grzewczego, zapewniającego zeroemisyjność procesu wytwarzania ciepła. Nasze technologie będą podstawą dla projektów infrastrukturalnych – stacji tankowania wodoru, ciepłowni oraz hubów wodorowych. Wykorzystując doświadczenie naszych ekspertów wspieramy miasta, przedsiębiorstwa oraz doliny wodorowe w ich realizacji. Projektujemy bezpieczne rozwiązania i dzielimy się wiedzą, ponieważ wierzymy, że nowopowstała infrastruktura wodorowa zagwarantuje uniezależnienie od eksploatacji paliw konwencjonalnych w gospodarce i dekarbonizację jej najtrudniejszych obszarów.

Generator wodoru oraz tlenu

Zespół generatora wodoru oraz tlenu

Pragniemy zintegrować rozproszone środowisko prosumentów OZE. Dlatego, za pomocą Systemu Zarządzania HGaaS zapewnimy stworzenie sprawnie funkcjonującej sieci producentów i odbiorców energii, umożliwiając bilansowanie popytu i podaży na rynku zielonego wodoru.

Zespół kotła parowego

Zespół wodorowego kotła grzewczego

(wynalazek objęty zgłoszeniem o udzielenie patentu)
Już dziś współpracujemy w ramach organizacji branżowych, przedsięwzięć i konsorcjów wodorowych. Wykorzystujemy naszą wiedzę, by jeszcze ściślej wpisywać się i wyprzedzać zmieniające się potrzeby rynku i naszych klientów. Opierając się na modelu Open Innovation budujemy ekosystem technologiczny, wspomagając rozwój innowacyjnych koncepcji, ponieważ wiemy, że tylko dzięki współpracy przyczynimy się do powstania silnej, nowoczesnej i zrównoważonej gospodarki w Europie.

Nasza wizja

Poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii przyczynimy się do stworzenia infrastruktury wodorowej napędzanej zieloną energią!

Wierzymy, że dalszy rozwój oferowanych przez nas rozwiązań będzie wspierać budowę silnej i nowoczesnej gospodarki wodorowej, zapewniając lepsze jutro dla nas i następnych pokoleń.

Nasza misja

Jesteśmy spółką technologiczną budowaną w oparciu o wykwalifikowaną kadrę inżynierską. W trosce o klimat i potrzeby naszych klientów dostarczamy innowacyjne technologie i wspieramy rozwój gospodarki wodorowej w Polsce i na świecie.

Stawiamy na zrównoważony rozwój i powszechne wykorzystanie wodoru, dlatego jako polski producent autorskich elektrolizerów i zeroemisyjnych kotłów wodorowych rozwijamy nasze technologie, by umożliwić dekarbonizację najtrudniejszych obszarów gospodarki w kraju i zagranicą.