Dlaczego wodór?

Aktualności

Kontakt

Znajdź nas na:

Copyright 2021-2024 © SES Hydrogen Energy Sp. z o.o.
Member of Sescom Group
Polityka Prywatności
Ochrona danych osobowych

Powered by Compania

SES Hydrogen zostało członkiem Hydrogen Europe

Udostępnij:

(11.04.2022) SES Hydrogen oficjalnie wstąpiło w szeregi Hydrogen Europe, wiodącej organizacji reprezentującej europejskie przedsiębiorstwa i interesariuszy łańcucha wartości technologii wodorowych i ogniw paliwowych.

Misją Hydrogen Europe jest wspieranie europejskiej gospodarki w osiąganiu neutralności klimatycznej poprzez przyspieszenie budowy stabilnego przemysłu wodorowego. W tym celu Organizacja zrzesza przedstawicieli i interesariuszy rynku, tworząc przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania współpracy. Wiedzą swoich ekspertów wspiera przedsiębiorstwa, polityków i decydentów krajowych w podejmowaniu decyzji związanych z wdrażaniem technologii wodorowych i realizacją strategii na rynkach krajowych.

Od początku swojej działalności SES Hydrogen koncentruje się na rozwijaniu technologii, które wychodzą naprzeciw aktualnym i przyszłym celom klimatycznym. Dzięki członkostwu w Hydrogen Europe Spółka stała się częścią niezwykle ważnej inicjatywy, która już dziś zrzesza 350 firm, 20 regionów UE i 30 stowarzyszeń krajowych aktywnie angażujących się w transformację energetyczną i osiągnięcie celu neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

Niezwykle cieszy nas możliwość jeszcze silniejszego zaangażowania w tworzenie rynku wodoru, dzięki współpracy na arenie międzynarodowej. Naszą misją jako producenta technologii wodorowych jest przybliżanie możliwości jakie daje to niezwykłe paliwo po to, by już w najbliższych latach mogło być powszechnie wykorzystywane we wszystkich obszarach gospodarki. Postrzegamy to jako wspólny cel z Hydrogen Europe – podkreśla Mateusz Sołtysiak, Managing Partner w SES Hydrogen.

Zobacz również

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter: