Dlaczego wodór?

Aktualności

Kontakt

Znajdź nas na:

Copyright 2021-2024 © SES Hydrogen Energy Sp. z o.o.
Member of Sescom Group
Polityka Prywatności
Ochrona danych osobowych

Powered by Compania

SES Hydrogen zostało członkiem Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej

14 lut 2022
Udostępnij:

(14.02.2022) SES Hydrogen S.A. oficjalnie wstąpiła w szeregi Członków Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej. Celem współpracy jest nawiązanie relacji oraz kontaktów handlowych na perspektywicznym rynku wodoru i energii odnawialnej w Hiszpanii.

SES Hydrogen od dłuższego czasu z uwagą obserwuje dynamicznie rozwijający się rynek wodorowy w Hiszpanii, w którym dostrzega wysoki potencjał dla wdrożenia autorskich produktów oraz koncepcji. Hiszpańska strategia energetyczna przewiduje bowiem w perspektywie do 2050 r. odejście od eksploatacji źródeł węglowych, wycofanie z energii jądrowej oraz skupienie na rozwoju energetyki odnawialnej. W tym osiągnięcie celu, jakim jest wzrost udziału OZE w krajowym koszyku energetycznym do 74% do 2030 r., a także wzrost inwestycji w obszarze wodoru, który służyć będzie jako jedno z najważniejszych narzędzi stabilizacji źródeł odnawialnych i krajowego systemu energetycznego.

Obecność SES Hydrogen w gronie Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej zapewni Spółce wsparcie merytoryczne dla rozwoju własnych projektów na nowym i obiecującym rynku oraz nawiązanie korzystnych relacji biznesowych z obecnie funkcjonującymi na nim podmiotami.

Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza od 2000 r. zrzesza polskich i hiszpańskich przedsiębiorców po to, by realizować cel jakim jest wsparcie podmiotów zainteresowanych nawiązaniem współpracy handlowej pomiędzy krajami. Izba umożliwia poszukiwanie potencjalnych partnerów, nawiązywanie kontaktów oraz tworzy przestrzeń wymiany wiedzy i informacji o działalności firm.

Wierzymy, że podjęta współpraca umożliwi nie tylko dalszy rozwój Spółki, ale i całego rynku wodoru w Polsce, poprzez promocję i wdrażanie rozwiązań krajowych na arenie międzynarodowej.

Zobacz również

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter: