Dlaczego wodór?

Aktualności

Kontakt

Znajdź nas na:

Copyright 2021-2024 © SES Hydrogen Energy Sp. z o.o.
Member of Sescom Group
Polityka Prywatności
Ochrona danych osobowych

Powered by Compania

Stacje tankowania

Pomagamy naszym klientom budować nowoczesne stacje tankowania wodoru i sprawiamy, że korzystanie z nich staje się intuicyjne, wygodne i bezpieczne.

Opracowujemy koncepcje projektowe dla infrastruktury stacji tankowania wodoru. Adaptujemy projekt pod kątem niezbędnych parametrów technicznych oraz nadzorujemy procesy wykonawstwa. Przygotowujemy dokumentacje projektowe i techniczne na cele procesów inwestycyjnych oraz programów dotacyjnych.
W projektach uwzględniamy integrację komponentów i technologii w systemach istniejących i nowoprojektowanych. Naszym celem jest dostarczanie klientom autorskich elektrolizerów do produkcji ekologicznego wodoru bezpośrednio w obszarze infrastruktury, co przełoży się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych oraz korzystny efekt środowiskowy.

Jak działamy?

Rozmawiamy

Zadajemy pytania, słuchamy i poznajemy cele, założenia oraz potrzeby naszych klientów po to, by proponować efektywne rozwiązania najlepiej spełniające ich oczekiwania.

Analizujemy

Tworzymy dokumentację projektową zgodnie z obowiązującym prawodawstwem i standardami oraz w oparciu o posiadaną wiedzę inżynieryjną, uwzględniając niezbędne parametry techniczne związane z bezpieczeństwem i prawidłowym funkcjonowaniem obiektu.

Wdrażamy

Doradzamy klientom na dalszych etapach realizacji projektu. Konsultujemy i czynnie uczestniczymy w procesie budowy infrastruktury oraz integracji komponentów i technologii.

Obsługujemy

Dostarczamy wsparcie techniczne i serwisowe, optymalizujemy procesy, a dzięki skalowalności elektrolizera będziemy w stanie zwiększać możliwości produkcyjne. Za pomocą Systemu HGaaS ułatwimy właścicielom stacji zarządzanie obiektem oraz usprawnimy procesy zakupu paliwa i sprzedaży energii odnawialnej.

Docelowa integracja stacji tankowania z Systemem Zarządzania HGaaS zagwarantuje

 • bilansowanie popytu i podaży na wodór oraz jego stałą dostępność w ilościach, których potrzebują nasi klienci,
 • proste i intuicyjne korzystanie z nowoczesnej infrastruktury tankowania dzięki wygodnemu interfejsowi oraz aplikacji mobilnej,
 • wsparcie techniczne i serwisowe dla właścicieli i pracowników stacji,
 • dystrybucję energii odnawialnej od prosumentów OZE na potrzeby konkretnych stacji tankowania,
 • analizę potencjalnego zapotrzebowania na wodór w przyszłości na podstawie obserwowanych trendów i związaną z nim systematyczną optymalizację produkcji.

Masz pytania na temat produktu? Napisz do nas!

Formularz kontaktowy

  Sprawdź nasze pozostałe technologie

  01 - 05
  • Produkcja wodoru: Elektrolizer
  • Hub wodorowy
  • Stacje tankowania
  • Kotłownia wodorowa
  • System zarządzania stacjami HGaas