Dlaczego wodór?

Aktualności

Kontakt

Znajdź nas na:

Copyright 2021-2024 © SES Hydrogen Energy Sp. z o.o.
Member of Sescom Group
Polityka Prywatności
Ochrona danych osobowych

Powered by Compania

Wodór w transporcie

Dlaczego
wodór?

Transport jest tym obszarem gospodarki, który jako pierwszy przejdzie rewolucję wodorową. To dlatego, że technologie ogniw paliwowych w pojazdach gwarantują wysoką wydajność i są obecnie na etapie umożliwiającym seryjną produkcję i komercjalizację.

Barierą dla rozwoju zeroemisyjnego transportu jest jednak niewystarczająca infrastruktura dystrybucji paliwa wodorowego. Polskie prawo oraz regulacje proponowane przez Komisję Europejską stawiają przed państwami członkowskimi, samorządami, władzami miast i spółkami komunalnymi ambitne cele, których osiągnięcie staje się koniecznością na drodze do rzeczywistej redukcji poziomu emisji pochodzących z sektora, który globalnie odpowiada nawet za 25% łącznych emisji gazów cieplarnianych.

Tylko już dziś podjęte inwestycje w budowę szerokiej sieci dystrybucji paliwa wodorowego sprawią, że zeroemisyjna mobilność w najbliższych latach stanie się naszą wspólną rzeczywistością!

Dlaczego
my?

W SES Hydrogen wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie przy projektowaniu bezpiecznej infrastruktury tankowania wodoru. Analizujemy dane, uwzględniamy parametry techniczne oraz normy bezpieczeństwa i modelujemy tak, aby dostarczać rozwiązania szyte na miarę oczekiwań naszych klientów.

Analizujemy
dane

Optymalizujemy
proces produkcji
wodoru

Wdrażamy
System
Zarządzania
HGaaS

Projektujemy infrastrukturę, wspieramy klientów w prowadzeniu ustaleń z dostawcami i nadzorujemy kolejne etapy budowy. Zapewniamy usługi serwisowe oraz monitoring prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa stacji, a także optymalizację procesów zarządzania obiektem i produkcji wodoru względem rosnącego w czasie zapotrzebowania na paliwo.

Za pomocą Systemu Zarządzania HGaaS sprawimy, że korzystanie z nowoczesnych obiektów stanie się intuicyjne. Wszystko dzięki prostej w użyciu aplikacji dla klientów prywatnych i firmowych, z poziomu której będą mogli dokonywać wcześniejszych rezerwacji paliwa, planować trasy długodystansowe wraz z nawigowaniem, a poprzez integrację systemu z pojazdem otrzymają stały monitoring jego stanu i ilości pozostałego paliwa. System zapewni także wsparcie techniczne dla właścicieli i pracowników stacji oraz zagwarantuje prostą obsługę urządzeń, nieprzerwany dostęp do analiz i aktualnego stanu technologii na terenie obiektu, a także automatyzację wszystkich transakcji.

Sprawdź nasze pozostałe oferty

Wodór w przemyśle
i energetyce

Magazyn
energii